Skocz do zawartości
Chuda Wyderka

odbanowany  [Odwołanie od bana - Chuda Wyderka Simplycs.pl]

Rekomendowane odpowiedzi

Chuda Wyderka Simplycs.pl

STEAM_1:1:197019480

24-05-2020 02:09:55

Only Mirage

multiack

NOTIK

Opowiem 3 sytuacje, które były podejrzane dla notika i jeszcze jednej osoby ale nie będę  mówił dla, której. 1 to była gdy grałem z AWP zawsze jak mam to chodze okno albo short, ale tym razem poszedłem CT kryć rampy po zabiciu tero (albo i nie nie pamiętam) nikt przez długi czas nie wychodził na site.Postanowiłem zobaczyć kuchnie czy ktoś mi idzie na plecy i miałem rację zabiłem tero po zabiciu wróciłem na ct i patrzyłem dalej rampe i dalej nikt znowu ne wychylał więc peeknąłem Conectora gdzie był tero i zabiłem. 2 sytuacja. Miałem deagle'a poszedłem okno i zabiłem tero fartownym hedem kiedy miałem mało hp. Poszedłem po jego broń, aby pomóc mojemu team8. Podał mi info (1 rampa) przez ok. 5-10 sekund patrzyłem pałace z conectora czy ktoś wychyla. Nikogo nie było więc wszedłem na schody wcelowany w rampę (tak jak wcześniej napisałem podał mi info) wychylam i było 2 zabijam 1 one tapem i potem drugiego który patrzył ct z awp. 3 sytuacja gdzie już dostałem bana po 2 akcji. Byłem na schodach z tą samą bronią co rundę wcześniej. Nikt przez długi czas nie wychylał, postanowaiłem sprawdzić mida czy ktoś nie idzie na plecy okazało sie że był tero na blisko, dlatego, że mam szybki czas reakcji zabiłem one tapem. I po tej akcji dostałem bana. Dziękuję za poświęcony czas i liczę na unbana bo zostałem nie słusznie zbanowany Pozdrawiam cieplutko ♥.

• Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Cudowne! 1
  • Nice! 3

(Wiadomość wygenerowana automatycznie)

zgloszenierozpatrywane.png

Zgłoszenie jest aktualnie rozpatrywane.

Prosimy o cierpliwość! Postaramy się wyjaśnić sprawę jak najszybciej!

Pozdrawiamy!

Napisano (edytowany)

Powiem Tobie tak, żadna normalna osoba nie jest w stanie czegoś takiego strzelić, tu nawet flicka nie widać, strzelasz znacznie daleko od głowy a głowa siada. Oczywiście brany jest pod uwagę recoil danej broni, lecz nie jest on tak duży że strzela tak nie dokładnie, a strzały lecą gdzie chcą, tutaj pierwszy strzał leci w głowę. Na każdej prędkości demka to samo więc nie jest to jego wina. Ban jest słuszny pomimo tego że jest tylko jedna podejrzana akcja, która tak naprawdę wkopuje Cię, a raczej oprogramowanie którego używasz. W załączniku filmik w slowmode z akcji.

Czekam na twoją odpowiedź w tej sprawie.

IMG_0547.MOV

Edytowano przez Oui ^^ (zobacz historię edycji)
  • Cudowne! 2

Jeśli chodzi o ten flick z kałacha to powiem tak, na serwerze tick  64 gdzie grałem nigdy mi się nie zdarzały taki flick to był pierwszy raz gdy mi się udał na 128 tick serwerze. I to jest śmieszne że uważacie, że ten ban jest słuszny, gdyż ja nigdy nie używałem wspomagaczy ani ich nie używam do teraz. I właśnie jeśli jest tylko 1 podejrzana akcja to dlaczego dla was jest to słuszny ban? W tym czasie gdy mi się przydarzyły te akcje gadałem z kilkoma osobami i udostępniałem ekran i widziały że to był tak zwany ''lucky head'' i mogą potwierdzić że nie używałem żadnych wspomagaczy. Jeśli nadal to was nie przekonuje. To nic na to nie poradzę po prostu nie potraficie docenić utalentowanego gracza który gra na wyższym poziomie od was. A i jeszcze jedno nie banował bym takiego gracza tylko bym sprawdził pliki w folderach na specjalnych programach.

Jeszcze nie dostałeś bana, czekałem na twoją odpowiedź żeby zobaczyć co i jak dalej.

Dodam, nie chodzi o flick'a z Ak47 tylko ten dziwny strzał z SG na Sadystce, powtarzam, to nawet flick nie był.

Jasne, dokładnie chodzi o to. Przesyłam w mp4. Nie jest to flick.

aha to o to chodzi powiem tak nwm dlaczego tego nie widać ale u mnie był celownik na głowie wychodziłem z celownikiem na poziomie głowy mniej więcej jak jest ta mała ściana na shorcie przysięgam bo u mnie to zupełnie inaczej wyglądało 

A nawet to widać bo demka mają opóźnienia w szczale a celownikiem po szczale w głowe tym one tapem widać że mój celownik idzie w góre jak się przyjrzysz 

Cóż, jeżeli chodzi o to demka aż tak się nie mylą że celownik jest bliżej nóg niż głowy więc sytuacja jest co najmniej dziwna. A celownik idzie dopiero po zabiciu tt. Zaraz wyślę w normalnej.

Tutaj dokładnie widać że to nie żaden flick.

no tak jak mówię demka nie pokazują tego co naprawdę ja widziałem u mnie celownik był na głowie albo obok głowy i był to strzał z bliska i podczas ruchu i sam jak na to patrze to nie mogę nawet i sam uwierzyć w ten strzał a bana bym nie chce dostać bo grałem na wielu serwerach a tylko na tym gram bo jest miła atmosferka a wracając do demka celownik jest mniej więcej obok jej nóg a u mnie tak jak pisałem albo na głowie albo obok głowy na ramieniu 

Okej, dostaniesz unbana, rzeczywiście jest to tylko jedna akcja, bardzo podejrzana wręcz obvious, lecz jest to za mało na bana i mógł być to błąd demka lecz aż tak to one raczej nie nawalają, nie ma co robić sporów. Miłej gry.

(Wiadomość wygenerowana automatycznie)

graczodbanowany.png

Gracz zostaje odbanowany! Przepraszamy za kłopot!

Mamy nadzieję, że się na nas nie gniewasz. Widzimy się z powrotem na serwerze!

Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację!

Pozdrawiamy!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Sponsorem szablonu jest So Sad Tony
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności