Skocz do zawartości
So Sad Tony

Szybka rekrutacja na Admina JailBreak!

Rekomendowane odpowiedzi

ŁEB NA KARKU
ŁEB NA KARKU

linia.png

Potrzebujemy adminów  na serwer JailBreak!

linia.png

Wymagania:

- Minimum 15 lat

- Chęć pomocy przy serwerze

- Brak blokady VAC na koncie STEAM

- Aktywność na forum i serwerze

- Znajomość regulaminu JailBreak

- Podstawowa znajomość SourceModa

- Minimum 2 godziny przegrane na serwerze

linia.png

Wzór:

* Nick: 

* SteamID: 

* GT: 

* Znajomość SM [1-10]: 

* Dlaczego Ty?: 

* Kilka zdań o sobie: 

SZYBKA REKRUTACJA NIE ZWALNIA Z ROZMOWY NA TEAM SPEAKU Z @ Tony  i @ Son Goku  JAKO DRUGIEGO ETAPU!

linia.png

~Post napisany przez @ Adik

• Cudowne! 6

* Nick: K4MIN4R

* SteamID:  STEAM_0:1:433728492

* GT: ->>Here<<-

* Znajomość SM [1-10]: 7

* Dlaczego Ty?: Kultura nie jest mi obca, chcę pomóc w rozwoju JB. Jestem również administratorem innych serwerów tej sieci.

* Kilka zdań o sobie: Nazywam się Maciek, jestem z Kielc, interesuję się ogólnie komputerami, w wolnym czasie lubię sobie składać/rozkładać komputery. Również staram się "złożyć" potencjalny komputer dla danej osoby jeżeli ktoś mnie o to poprosi. Zacząłem się uczyć programowania we własnym zakresie zaczynając od C++, następnie chcę przejść w Ruby lub Java Script.

• Lubię to! 1
  • Cudowne! 4
By Adik,

Podanie zaakceptowane! Zapraszamy na TS3 na rozmowę jako drugi etap! (Najlepiej dzisiaj)

By Polaczek,

Podanie zostało zaakceptowane!

-Nick: Janusz Korwin Mikke

-Steam id: STEAM_1:0:153644626

-GT: https://www.gametracker.com/player/Janusz Korwin Mikke/51.83.217.86:30086/

-Znam SM na poziomie podstawowym.

-Chciałbym zostać adminem ponieważ mam bardzo dobry mikrofon, umiem dojść do porozumienia z osobami które grają na serwerze, zawszę pomagam nowym graczom jak czegoś nie rozumieją lub potrzebuje pomocy, według mnie mam dobry kontakt z administracją serwera.

-Mam na imię Kuba. Mam 14 lat. Bardzo lubię grać serwery typu deathrun i jailbreak. Interesuje się sportem, e-sportem i biologią. Podczas trwania epidemii gram bardzo dużo na serwerze.  Gram w CS'a od 2016 roku. 

• Lubię to! 1
  • Cudowne! 3
By Adik,

Podanie zaakceptowane! Zapraszamy na TS3 na rozmowę jako drugi etap! (Najlepiej dzisiaj)

Edited

By Polaczek,

Napisano (edytowany)

* Nick: ✪ Sensei.

* SteamID: STEAM_0:1:193691787

* GT: https://www.gametracker.com/player/✪ Sensei./51.83.217.86:30086/

* Znajomość SM [1-10]: Poziom podstawowy

* Dlaczego Ty?: Od kiedy dodaliście post, jaki serwer chcielibyśmy aby został dodany marzyłem o JB. Jailbreak to serwer na którym za dzieciaka spędziłem pół życia. Będę na nim spędzać dużo czasu, już teraz to robię. Mam dobry kontakt z administracją jak i graczami. Z nikim nie mam spiny. Jestem otwarty, pozytywny.  

Kilka zdań o sobie: Jestem Kacper, mam rocznikowo 17 lat. Lubię grać na komputerze, oraz jeździć na motocyklu i rowerze. Za dnia wybieram sport, wieczorem przechodzę na e-sport. Mając 9 lat zacząłem grać na serwerze jailbreak, gdzie mimo mojego wieku byłem bardzo szanowany, niestety po około 3 latach funkcjonowania serwera, on po prostu znikł. Nie miał swojego forum. Po prostu jakby go nigdy nie było. Szczerze na początku się załamałem. Jak pisałem wyżej jestem miły, z poczuciem humoru!

Edytowano przez Sensei.
Przejżystość (zobacz historię edycji)
  • Cudowne! 4
By Adik,

By Adik,

* Nick: SiMonEk

* SteamID: STEAM_0:0:121312437

* GT: >>KLIK<<

* Znajomość SM [1-10]: 8

* Dlaczego Ty?: Moim zdaniem jestem dobrym adminem znającym sporo komend, ponadto mam dobrze działający mikrofon bez szumów, co jest bardzo przydatne na serwerze JB. Mam dobry kontakt z administracją jak i graczami serwera, co też jest bardzo ważne.  Jako młodzik dużo czasu spędzałem na serwerach JB w CS 1.6, więc mam doświadczenie grania w tym trybie.

* Kilka zdań o sobie: Cześć jestem Kamil. Mam 18 lat. Interesuje się sportem, m.in. sztukami walki oraz, komputerami oraz składaniem komputerów dla poszczególnych osób. Chciałbym zostać adminem na tym serwerze, ponieważ spędzam tam ostatnio bardzo dużo swojego czasu wolnego, a pomoc się zawsze przyda.

• Lubię to! 1
  • Cudowne! 3
By Adik,

By Adik,

V.I.P
V.I.P

* Nick: Luxik^

* SteamID:  STEAM_1:1:170002783

* GT: https://www.gametracker.com/player/Luxik^/51.83.217.86:30086/

* Znajomość SM [1-10]: 4

* Dlaczego Ty?: Nowy serwer , duza aktywnosc, chcec pomocy ;)

* Kilka zdań o sobie: Nazywam sie Dawid , mam 18 lat mieszkam w Niemczech. Tancze Jumpstyle od 5 lat ;)

• Lubię to! 1
  • Cudowne! 2
By Adik,

Podanie zaakceptowane! Zapraszamy na TS3 na rozmowę jako drugi etap!

By Adik,

* Nick: Leanex

* SteamID: STEAM_1:1:212923590

* GT: https://www.gametracker.com/player/Leanex/51.83.217.86:30086/

* Znajomość SM [1-10]: 7

* Dlaczego Ty?: Jestem bardzo aktywny oraz posiadam sprawny mikrofon. Chciałbym pomóc ogarnąć CT :)

* Kilka zdań o sobie: Nazywam się Kuba i mam 15 lat. Interesuje się e-sportem, grafiką oraz piłką nożną.

• Cudowne! 3
By Adik,

By Polaczek,

* Nick: yngpolonais

* SteamID: STEAM_1:0:131259266

* GT: https://www.gametracker.com/player/yngpolonais/51.83.217.86:30086/

* Dlaczego Ty?: Ponieważ jest szybka rekrutacja i coś ona oznacza, że potrzeba administracji. A ja mam wspaniałe doświadczenie, iż posiadałem kiedyś własne serwery więc wiem co trzeba robić, znam wszystkie dodatkowe komendy... !admin jest dla początkujących ja używam komend z głowy, iż znam wszystkie czy to na przeniesienie czy na zamrożenie, oznaczenie, podpalenie, zbanowanie, zmutowanie mikrofonu i czatu itp no mogę wymieniać długo bo tych komend jest sporo. Byłem także kiedyś opiekunem na jb więc także wiem jak ogarniać serwer, umiem też łagodzić konflikty, które powstają pomiędzy graczami, wytłumaczyć im coś w miarę możliwości oraz pomagać. Oraz chciałbym dbać o dobre imię serwera, żeby nie zeszło w złą stronę.

* Kilka zdań o sobie: Lubię sobie pograć w gierki to wiadome, lubię wyjść wieczorkiem na % z kumplami oraz szybkiego fast fooda. lubię też trenować sporo. Interesuję się koszykówką i sztukami walk. Na co dzień jestem odpowiedzialną osobą, z którą da się normalnie porozmawiać bez spin żadnych, jestem miły ale czasami się nie da ;p przecież to normalnie. W 2018 zaczynałem swoją przygodę z tworzeniem serwerów itp ale przestałem się tym zajmować z braku czasu i zapału na to.. :/. Niedługo też zaczynam prawko sobie robić, więc ktoś wawa można wyskoczyć :D

• Cudowne! 3
By Adik,

Podanie zaakceptowane! Zapraszamy na TS3 na rozmowę jako drugi etap! (Najlepiej dzisiaj, szczegóły pv)

By Adik,

NICK: ✓FuXoN✓®   

STEAM ID: STEAM_1:0:550864494   

WIEK 13 lecz ogarniam

GT: https://www.gametracker.com/player/%E2%9C%93FuXoN%E2%9C%93%C2%AE/51.83.217.86:30086/

ZNAJOMOŚĆ SM 6/10 ale sie nadal ucze 

Dlatego ja ponieważ wiem że brakuje adminów i chciałbym pomóc w rozwoju serwera.

Nazywam sie Michal mam 13 lat mieszkam we wrocławiu. Mam do siebie dystans. Na serwerze gram co najmniej 2 godz dziennie lub więcej.

• Lubię to! 2
  • Smutno mi 1
  • Wrrr 1
By Polaczek,

Podanie odrzucone

Edited

Nick - Chicka

SteamID - STEAM_1:0:546331750

Wiek - 18

GT - https://www.gametracker.com/player/Chicka/51.83.217.86:30086/

Znajomość SM - Na poziomie podstawowym

* Dlaczego Ty? -Nazywam się Radek i prawdę mówiąc JailBreak jest głównym powodem dla którego gram w CS-a.  Pracuję w KFC na kasie, więc rozmowę z szerszą publiką mam dość dobrze opanowaną. Jak na moje oko mam również dosyć dobre relacje ze wszystkimi graczami odwiedzającymi ten serwer. Lubię grać w CT i choć jestem tu od niedawna, to jestem 4 osobą z największą ilością godzin po stronie strażników. Przy mnie na serwerze gracze się nie nudzą, co (mam nadzieję) każdy potwierdzi :D. 

Jeśli chodzi o mnie samego w sobie to moje zainteresowania są dość "nudne" bo interesuję się polityką współczesną i szachami, ale nie znaczy to że wekkendy spędzam w domu :) 

• Haha 3
  • Cudowne! 1
By Polaczek,

By So Sad Tony,

Edited

Napisano (edytowany)

Nick: Vesate

SteamID: STEAM_1:0:555561555

GT: KLIK, KLIK

Znajomość SM [1-10]: Myślę, że mocna 4-5

Dlaczego Ty?: Wiem, ze jest wiele administratorów lecz gdy owego nie ma, a ja dosc czesto bywam na nim i jestem aktywny to jednak, uzytkownicy robia sobie co im sie podoba. Chcialbym tez zapobiec lamaniu regulamin co czesto wystepuje na serwerze np;. FreeKill'e ktorych nie ma kto zaakceptowac ( rozumiem ze moze to zrobic warden, ale wiekszosc z nich wymiguje sie owymi slowami : ja tego nie widzialem, to nie ja, lub po prostu automatycznie odrzucaja taka prosbe ). 

Kilka zdań o sobie: Co, mogę powiedzieć o sobie. Jestem Hubert, uczęszczam do szkoły średniej w tym roku ( po wakacjach ), i myślę że jestem odpowiednim kandydatem na to stanowisko, dlatego że kilka razy już posiadałem administratora i dołączyłem do grona administracyjnego na kilku sieci serwer'ów. 

Edytowano przez ItsVasate (zobacz historię edycji)
  • Wrrr 1
  • Cudowne! 3
By Polaczek,

By Polaczek,

Napisano (edytowany)

* Nick: wydech

* SteamID: STEAM_1:1:556894325

* GT: tu kliknij... ( jak na razie mam mało przegranych godzin, lecz w najbliższych dniach to poprawię )

* Znajomość SM [1-10]: Myślę, że dobra 5

* Dlaczego Ty?: Myślę, że jestem odpowiednim kandydatem na to miejsce, między innymi dlatego że byłem już w liczym gronie administracji wielu sieci serwerów, chociaż na mój wiek udało mi się dostać. Wiem, że JailBreak nie jest łatwym trybem latwo da się kogoś wprowadzić w złość wyprowadzić go z równowagi. Umiem rozwiązywać wszystkie konflikty czy, na chacie glosowym czy tekstowym.

* Kilka zdań o sobie: No to zacznijmy od początku. Mam na imię Wiktor mieszkam, w Poznaniu i między innymi zajmuję się programowaniem ( Informatyką ). Jestem osobą ktorą bardzo trudno wyprowadzić z równowagi wkurzyć mnie jestem osobą wyrozumiałą i pomocną. To tyle ode mnie :)

Edytowano przez wydech (zobacz historię edycji)
By So Sad Tony,

By Kinek,

* Nick: EwanQ

* SteamID: STEAM_1:0:558275684

* GT: https://www.gametracker.com/player/Ɛ𝔴𝔞𝔫𝕼 ツ/51.83.217.86:30086/

* Dlaczego Ty?: Byłem już administratorem na podobnych JG, chęć do gry, komunikatywność. Dogaduje się z większością osób na serverze. Znam wszystkie zasady dotyczące servera oraz regulamin to dlaczego by nie spróbować.

* Kilka zdań o sobie: Dominik, wiek 20 z wykształcenia technik Handlowiec. Zainteresowania to sporty róznego rodzaju, czasami też granie w gry. Pochodzę z woj podkarpackiego.

• Wow! 1
  • Cudowne! 1
  • Nice! 1
By Kinek,

By Kinek,

* Nick: Leanex

* SteamID: STEAM_0: 1: 212923590

* GT: https://www.gametracker.com/player/Leanex/51.83.217.86:30086/

* Znajomość SM [1-10]: 9

* Dlaczego Ty?: Dużo gram na JB i chciałbym pomóc

* Kilka zdań o sobie: Jestem Kuba, mam 15 lat. Interesuje się grafiką oraz ostatnio zacząłem jeździć na desce 

• Wrrr 1
  • Nice! 1
By So Sad Tony,

Podanie zaakceptowane w 50%! Zapraszamy na TS3 na rozmowę jako drugi etap!

By So Sad Tony,

Podanie zostało zaakceptowane w 100%!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Sponsorem szablonu jest So Sad Tony
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności