Skocz do zawartości

andrey.

URLOP

Ostatnia wygrana andrey. w dniu 29 Marca

andrey. ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

740 Dziki lis tropiciel

5 obserwujących

O andrey.

 • Inne grupy ✫ BOSS ✫,
  Maniak,
  Redaktor naczelny
 • Ranga
  Gold Nova Master

O mnie

 • Imię:
  Mateusz
 • Płeć:
  Mężczyzna/ Man

Kontakt

 • Steam:
  andreyoo

Ostatnio na profilu byli

668 wyświetleń profilu
 1. Nick: andrey. Urlop/Nieobecność: Urlop Od kiedy/ do kiedy: 01.04.2020 - 06.04.2020 Powód: Zdrowotny.
 2. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 3. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 4. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 5. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 6. 31 marca 91 dzień roku Światowy Dzień Backupu Światowy dzień budyniu Balbina, Beniamin, Kornelia oraz Achacjusz, Achacy, Amos, Bonawentura, Dobromiera, Dobromira, Gwido, Gwidon, Joanna, Myślidar, Nela. „Co marzec wypiecze, to kwiecień wyciecze” „Śnieg marcowy owocom niezdrowy” „Na wiosnę ceber deszczu - łyżka błota; na jesień łyżka deszczu - ceber błota” Słońce Świt: 05:34 Wsch. Sł.: 06:08 Zenit: 12:39 Zach. Sł.: 19:10 Zmierzch: 19:45 Księżyc Zach. Księżyca o 1:41 Wsch. Księżyca o 9:37 Baran
 7. Kobiety mają więcej kubków smakowych niż mężczyźni.
 8. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 9. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 10. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 11. Cóż mogę rzec, hmm. Nie poznałem jakoś superowo Kinka, czy też SEV'a, ale poznałem Tomka i dzięki niemu znalazłem się na sieci. Spodobało mi się tu, trochę osób poznałem, trochę już znałem. Heh, w sumie to na samą sieć trafiłem przez sytuację związaną z wielebnym Dobra, ale dziś nie o tym. Na sieci panuje kultura na wysokim poziomie, ludzie tutaj są bardzo życzliwi oraz mili Do tutejszej społeczności należę od niedawna, więc jeszcze jestem na etapie "poznawania" osób tutaj. Mam nadzieję, że nowi Właściciele dobrze poprowadzą Sieć, a my im w tym pomożemy, wykonując swoje obowiązki jak najlepiej. Na koniec, pozdrawiam wszystkich użytkowników SimplyCs.pl.
Sponsorem szablonu jest Tony
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności