Skocz do zawartości

deszableble

URLOP

Ostatnia wygrana deszableble w dniu 28 Sierpnia

deszableble ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

166 Dziki harcerzyk II

5 obserwujących

O deszableble

 • Inne grupy Junior Admin,
  Technik Serwerów,
  Właściciel Serwera,
  Użytkownik miesiąca
 • Ranga
  Silver IV
 • Urodziny 16.01.1870

O mnie

 • Imię:
  Kacperek
 • Lokalizacja:
  Karton
 • Płeć:
  0
 • Ulubiony serwer:
  TTT

Ostatnio na profilu byli

857 wyświetleń profilu
 1. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Propozycja została zaakceptowana! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 2. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Propozycja została zaakceptowana! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 3. Tak to jest jak podczas edycji zmienia się w configu proporcję expa.
 4. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Podanie zostało zaakceptowane! Witamy w gronie administracji! Liczymy na owocną współpracę! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 5. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Podanie zostało zaakceptowane! Witamy w gronie administracji! Liczymy na owocną współpracę! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 6. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Podanie zostało zaakceptowane! Witamy w gronie administracji! Liczymy na owocną współpracę! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 7. Witaj Dominik, Kacperek jestem.
 8. Cześć Radek, Kacperek jestem.
 9. 1.Skoro woda jest przezroczysta to dlaczego jak zamoczy się ubrania stają się ciemniejsze? 2.Dlaczego kobiety nie mogą umalować oczu z zamkniętymi ustami? 3.Dlaczego, żeby skończyć prace w Windowsach, trzeba nacisnąć na "Start"? 4.Dlaczego nie ma pokarmu dla kotów o smaku myszy? 5.Dlaczego słońce przyciemnia skórę, a rozjaśnia włosy? 6.Skoro są poziomki to dlaczego nie ma pionówek ? 7.Dlaczego w lodówce jest światło, a w zamrażalniku nie? 8.Kaczor Donald zawsze chodzi bez dolnej części garderoby, dlaczego wiec jeżeli wychodzi spod prysznica to jest zakryty ręcznikiem? 9.Jaki jest synonim słowa "synonim"? 10.Po co sterylizowana jest igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk? 11.Dlaczego czas płynie? 12.Czy brudnymi rękoma można zrobić czysty interes? 13. Jak długi jest wymiar sprawiedliwości? 14. Czy po życiu jest pożycie? 15. Czy da rady trzasnąć drzwiami obrotowymi? 16. Co może podróżować dookoła świata, przez cały czas znajdując się w kącie? 17. Co znajduje się na końcu tęczy? 18. Co zawsze nadchodzi, ale nigdy nie odchodzi? 19. Co waży więcej: kilogram pierza czy kilogram kamieni? 20. Jeśli mnie masz, chcesz się mną podzielić. Jeśli podzielisz się mną, przestajesz mnie mieć. Czym jestem? next @ Kinek
 10. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 11. Serwer wystartuje w najbliższą sobotę - 3 października o godzinie 20. (Muszę jeszcze dokończyć regulamin i system tytułów.)
 12. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Urlop został przyznany! Wypocznij, a potem wracaj do nas! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 13. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Nick został zmieniony! Prawie Cię nie poznaliśmy! Pamiętaj, że nowy nick to również nowy login do konta na forum! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 14. ★ Poprawiono plugin na wybieranie drużyn po wygranej nożówce, po wyborze danego teamu powinno go poprawnie ustawiać; ★ Troszkę przyśpieszyłem czas odświeżania rankingu na ścianach; (z 150s do 90s) ★ Zmieniono plugin na AFK, od teraz admini nie powinni być wyrzucani z sm_ukryj; ★ Zmieniono komendę sm_ukryj dla Adminów, od teraz po przejściu do teamu z ukryj będzie się widocznym w tabeli.
Sponsorem szablonu jest So Sad Tony
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności