Skocz do zawartości

niuux

Weteran

Ostatnia wygrana niuux w dniu 21 Grudnia 2019

niuux ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

48 Szczur lądowy II

1 obserwujący

O niuux

 • Ranga
  Silver III
 • Urodziny 2002.06.26

O mnie

 • Imię:
  Patryk
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Ulubiony serwer:
  Mirage

Ostatnio na profilu byli

1 486 wyświetleń profilu
 1. Nick:niuux Pełnione stanowisko: UBT/Admin Mir #1 Dlaczego chcesz z niego zrezygnować?: -Bardzo ważne powody prywatne... -Wzięcie do siebie tekstów typu "Po co on wrócił na te stanowiska skoro weźmie znów urlop i będzie :))) Do tego ktosia: "Widzisz? Zadowolony? Nie muszę brać urlopu, jak tak to przeszkadza, to już mnie nie ma -Postanowiłem iż gry komputerowe nie są już raczej dla mnie :)( Czy w przyszłości chcesz powrócić na stanowisko? TAK/NIE Wątpię
 2. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Gracz zostaje odbanowany! Przepraszamy za kłopot! Mamy nadzieję, że się na nas nie gniewasz. Widzimy się z powrotem na serwerze! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 3. Po przeanalizowaniu demka, stwierdzam iż gracz nie wspomagał się innymi programami zewnętrznymi. Gracz zostaje odbanowany, lecz pamiętaj !Mamy Cię na oku! Przepraszamy za kłopot i zapraszamy do wspólnej gry! -OBANOWANY-
 4. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Zgłoszenie jest aktualnie rozpatrywane. Prosimy o cierpliwość! Postaramy się wyjaśnić sprawę jak najszybciej! Pozdrawiamy!
 5. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Zgłoszenie jest aktualnie rozpatrywane. Prosimy o cierpliwość! Postaramy się wyjaśnić sprawę jak najszybciej! Pozdrawiamy!
 6. Jeśli nie zgadzasz się z banem zapraszamy do napisania odwołania. https://simplycs.pl/forum/25-odwołania-od-banmutegag/
 7. Nick: niuux Urlop/Nieobecność: Urlop Od kiedy/ do kiedy: 11.07.2020 - 25.07.2020 Powód: Chęć odpoczynku od gry oraz komputera
 8. Jasne, że jestem na TAK! +GT +Mało adminów +/- SM, ale wierzę, że się już ich nauczyłeś i wiesz jak one działają! Powodzenia!
 9. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Zgłoszenie jest aktualnie rozpatrywane. Prosimy o cierpliwość! Postaramy się wyjaśnić sprawę jak najszybciej! Pozdrawiamy!
 10. Nick: niuux Urlop/Nieobecność: Nieobecność Od kiedy/ do kiedy: 26-28.06 Powód: Brak możliwości jakiejkolwiek aktywności z powodu odprawiania urodzin i wracania do siebie po nich.
 11. Dziękuję bardzo kochani moi! Kocham was normalnieee!
 12. Gratuluje! @ biedroneczek @ .Gie.Wu. @ Jacob @ BarteK @ Sadystka !
 13. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Gracz zostaje odbanowany! Przepraszamy za kłopot! Mamy nadzieję, że się na nas nie gniewasz. Widzimy się z powrotem na serwerze! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 14. Po dokładnym przeanalizowaniu demka, stwierdzam że gracz Szalony nie wspomagał się innymi programami, dlatego ban zostaje zdjęty. -UNBANNED- Natomiast w minucie 1:13 powiedziałeś bardzo nie kulturalnie do innego gracza i za to otrzymujesz: MUTE na 12 godzin. Przepraszamy za zaistniałe problemy, oraz zapraszamy do wspólnej gry na naszych serwerach! Pozdrawiaamm!
 15. Jestem na tak +wiek, znam go i jak na 15 lat jest bardzo ogarnięty. +Potrzeba adminów, kto byl na zebraniu ten wie :) +Mozna dac szanse, bo kazdy kiedys zaczynał :) Biorę go pod swoje skrzydła, naucze go wszystkiego co sam potrafie. Jestem za okresem próbnym <3
Sponsorem szablonu jest So Sad Tony
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności