Skocz do zawartości

ReDevil <3

Zasłużony

Ostatnia wygrana ReDevil <3 w dniu 5 Stycznia

ReDevil <3 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

80 Zajączek II

2 obserwujących

O ReDevil <3

 • Ranga
  Silver III
 • Urodziny 27.12.2003

O mnie

 • Imię:
  Michał
 • Lokalizacja:
  Niemcy
 • Płeć:
  Mężczyzna/ Man

Ostatnio na profilu byli

401 wyświetleń profilu
 1. Jestem za gdyż osobiście lubie aim_map i podejrzewam że wielu innych graczy arenek simplycs, tak samo przydałoby się troche nowości w stylu nowych mapek. :)
 2. Za nie dlugo zobaczycie moj😏😏❤
 3. Nick: ReDevil ❤️ Pełnione stanowisko: redaktor forum Dlaczego chcesz z niego zrezygnować?:brak chęci, czasu. Czy w przyszłości chcesz powrócić na stanowisko? Na redakcje wątpie ale mysle ze kiedys wroce złożyć podanie na admina.
 4. Czy chciałbyś coś naprawić? Zamierzasz zrobić to w najbliższym czasie?
 5. 11 Luty "Okoliczności, których ludzie nie rozumieją, klasyfikują jako łut szczęścia." Napoleon Hill Bernadeta, Łazarz, Maria, Adolf, Adolfa, Benedykt, Bertrada, Cedmon, Dezyderia, Dezyderiusz, Dezydery, Grzegorz, Heloiza, Jonasz, Lucjusz, Łucjusz, Olgierd, Paschalis, Sekundyn, Seweryn, Świętomira, Teodora, Wiktoria. Wschód słońca: 08:00 Zachód słońca: 17:39 42 dzień w roku, do końca pozostaje 323 dni -Tato, czy ja jestem adoptowany? -K*rwa, synek, co ty?! Myślisz, że bym cię wybrał?! Muzyką na dziś jest......
 6. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 7. Ile książek przeczytałeś/aś w życiu?
 8. Dnia 07.02.2020 w nocy Valve ogłosiło prace nad nowym systemem komunikacji w CS:GO. Pewnie nie jednemu trafiła się sytuacja, gdzie zawodnik albo nawet większość drużyny nie interesowało się przyjemną grą, lecz interesowało ich przeszkadzanie swoim sojusznikom. Gracze którzy będą przeszkadzać w grze będą dokładniej sprawdzani. System nad którym ogłosiło prace Valve, ma być precyzyjniejszy, natomiast gracz który będzie źle korzystał z metod komunikacji w drużynie, zostanie ostrzeżony. Ale gdy osoba ostrzeżona zignoruje upomnienie otrzyma karę. Karą będzie domyślne wyciszenie gracza, natomiast po uzbieraniu odpowiedniej ilości expa kara zniknie. Ale to nie wszystko, oprócz tego sojusznicza drużyna będzie mogła zadecydować czy chce przywrócić komunikacje zmutowanemu użytkownikowi. Prace nad nowym systemem zostały rozpoczęte, a na dodatek plan został oparty na raportach wysyłanych przez graczy. Trzymajmy kciuki, że w przyszłości nowy system sprawi, iż toksyczność stanie się mniej szkodliwa. źródło Dziękuje wam za przeczytanie tego oto artykułu oraz życzę miłego dnia.
 9. Jaki jest twój ulubiony kolor?
 10. Nick: ReDevil ❤️ Pełnione stanowisko: Redaktor oraz admin arenki Dlaczego chcesz z niego zrezygnować?: Brak chęci, oraz zaczynam grać więcej w inną grę więc nie miałbym za dużo czasu. Czy w przyszłości chcesz powrócić na stanowisko? nie wiem
 11. Żałujesz jakiś swoich wyborów?
 12. (Wiadomość wygenerowana automatycznie)
 13. (Wiadomość wygenerowana automatycznie)
 14. (Wiadomość wygenerowana automatycznie)
 15. (Wiadomość wygenerowana automatycznie)
Sponsorem szablonu jest Tony
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności