Skocz do zawartości
SZEF SZEFÓW

Thommen

Właściciel Sieci

Ostatnia wygrana Thommen w dniu 14 Stycznia

Thommen ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

345 Lis tropiciel II

O Thommen

 • Ranga
  Właścicielek
 • Urodziny 13.12.1999

O mnie

 • Imię:
  Tomek
 • Płeć:
  Mężczyzna/ Man

Kontakt

 • GG: 68977898

 • Steam:
  thommen

Ostatnio na profilu byli

1 227 wyświetleń profilu
 1. Narazie zostały dodane te mapy: deathrun_absolute_beta deathrun_rezonate deathrun_sonic_shpdr deathrun_urban_extended deathrun_second Mam nadzieję, że w jakimś stopniu zaspokoiłem apetyt na nowe mapki, reszta kiedy indziej Pozdrawiam, Thommen
 2. Nie lepiej zostawić kupno modelu na stałe, tak jak teraz? Ewentualnie można podnieść ceny tych modeli, ale też mi się nie wydaje żeby było źle.
 3. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Zgłoszenie jest aktualnie rozpatrywane. Prosimy o cierpliwość! Postaramy się wyjaśnić sprawę jak najszybciej! Pozdrawiamy!
 4. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Rezygnacja została przyjęta! Smutno nam, że kończysz współpracę. Mamy nadzieję, że kiedyś wrócisz na swoje stanowisko! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 5. Panel kupowania broni jest okropny. To mogliby przywrócić do poprzedniego stanu. Pozdrawiam, Thommen
 6. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Rezygnacja została przyjęta! Smutno nam, że kończysz współpracę. Mamy nadzieję, że kiedyś wrócisz na swoje stanowisko! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 7. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) I etap podania zaakceptowany! Gratulujemy! Zgłoś się teraz do właściciela na rozmowę rekrutacyjną jako drugi etap podania! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 8. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 9. Zaproponujcie wasze wersje taryfikatorów w komentarzu tutaj. Jeśli będzie coś sensownego, zaktualizuję obecny. Pozdrawiam, Thommen
 10. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Podanie zostało zaakceptowane! Witamy w gronie administracji! Liczymy na owocną współpracę! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 11. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Podanie zostało odrzucone! Niestety, nie możemy cię narazie przyjąć! Spróbuj za 2 tygodnie! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 12. Zerknijcie na film Forevera bo chyba on o tym mówił
 13. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Propozycja została zaakceptowana! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 14. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Propozycja została zaakceptowana! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
Sponsorem szablonu jest Tony
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności