Skocz do zawartości
ADMIN^2

Adik

Administrator sieci

Ostatnia wygrana Adik w dniu 28 Listopada

Adik ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

6 150 Ryczący samiec alfa

O Adik

 • Ranga
  May the force be with you
 • Urodziny 7 Sierpnia

O mnie

 • Imię:
  Adrian
 • Lokalizacja:
  Coruscant
 • Płeć:
  0
 • Ulubiony serwer:
  0

Ostatnio na profilu byli

4 733 wyświetleń profilu
 1. Witam, z dniem dzisiejszym rozpoczynamy nominacje do zabawy "Na Celowniku". Na nominację osoby, która powinna wziąć udział w zabawie, macie czas od (30.11.2020) - (10.12.2020). Osobę, którą chcemy nominować, oznaczamy w ten sposób - @ Adik Przed wzięciem udziału w zabawie, proszę o zapoznanie się z regulaminem!
 2. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 3. Siemanko! Do obecnego Q&A został wybrany @ BrokenTM Pytania możecie zadawać do 07.12.2020. Następnego dnia dnia Wiktor udzieli odpowiedzi na zadane pytania. Przy okazji typujcie osoby do następnego Q&A.
 4. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 5. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Degradacja została zaakceptowana! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 6. Jak poinformowało dziś rano BBC, w wieku 85 lat zmarł David Prowse. Brytyjczyk prawdopodobnie najbardziej znany jest szerokiej publice z faktu, iż w Oryginalnej Trylogii Gwiezdnych wojen wcielał się w postać Dartha Vadera – przynajmniej fizycznie, bo głosu oczywiście później użyczył James Earl Jones. Poza tym wystąpił jednak jeszcze w kilku innych projektach, przede wszystkim jako Green Cross Code Man w kampanii mającej na celu promowanie wśród dzieci bezpieczeństwa na drogach, z którego roli podobno zawsze był najbardziej dumny – to dzięki niej zresztą przyznano mu Order Imperium Brytyjskiego. Prowse zmarł po krótkiej chorobie w Croydon w Londynie, gdzie jako kochający mąż, ojciec i dziadek spędził ostatnie lata. Niech Moc będzie z nim Źródło
 7. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 8. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 9. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 10. Jaka jest twoja ulubiona Pizza?
 11. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 12. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 13. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 14. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
Sponsorem szablonu jest So Sad Tony
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności