Skocz do zawartości
JUNIOREK

Adik

Junior Admin

Ostatnia wygrana Adik w dniu 12 Sierpnia

Adik ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

4173 Ryczący samiec alfa

O Adik

 • Inne grupy May the force be with you,
  Redaktor naczelny
 • Ranga
  May the force be with you
 • Urodziny 7 Sierpnia

O mnie

 • Imię:
  Adrian

Ostatnio na profilu byli

3862 wyświetleń profilu
 1. 14 Sierpnia 227 dzień roku Euzebiusz, Maksymilian oraz Alfred, Atanazja, Dobrowoj, Dobrowoja, Elżbieta, Kalikst, Machabeusz, Majnard, Marceli, Ursycyn Międzynarodowy Dzień Energetyków „Na koniec sierpnia śniegiem okryte góry, jesień bez chmury” Słońce Świt: 04:39 Wsch. Sł.: 05:17 Zenit: 12:40 Zach. Sł.: 20:03 Zmierzch: 20:41 Księżyc Wsch. Księżyca o 0:03 Zach. Księżyca o 16:55 Lew https://www.youtube.com/watch?v=ZNfeMbO_AHo
 2. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 3. „Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach.” -Stanisław Lem
 4. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 5. Statystycznie Tik Toka ma co 7 osoba na świecie
 6. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 7. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Podanie zostało zaakceptowane! Witamy w gronie administracji! Liczymy na owocną współpracę! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 8. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Podanie zostało zaakceptowane! Witamy w gronie administracji! Liczymy na owocną współpracę! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 9. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) I etap podania zaakceptowany! Gratulujemy! Zgłoś się teraz do wyższej administracji ([email protected]+ & Opiekuna) na rozmowę rekrutacyjną jako drugi etap podania! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 10. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) I etap podania zaakceptowany! Gratulujemy! Zgłoś się teraz do wyższej administracji ([email protected]+ & Opiekuna) na rozmowę rekrutacyjną jako drugi etap podania! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 11. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
Sponsorem szablonu jest Tony
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności