Skocz do zawartości

Adik

Globalny Moderator

Ostatnia wygrana Adik w dniu 2 Kwietnia

Adik ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2124 Ryczący samiec alfa

8 obserwujących

O Adik

 • Inne grupy Redaktor,
  Admin DR+K
 • Ranga
  Elita Światowa
 • Urodziny 7 Sierpnia

O mnie

 • Imię:
  Adrian
 • Płeć:
  0
 • Ulubiony serwer:
  0

Kontakt

 • Steam:
  poprostuadik

Ostatnio na profilu byli

2601 wyświetleń profilu
 1. Jestem za propozycją gracza serwera Retake
 2. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Urlop został przyznany! Wypocznij, a potem wracaj do nas! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 3. Ania mówi, że Basia kłamie. Basia mówi, że to Celina kłamie. Celina twierdzi, że i Ania i Basia kłamią. Kto w tym gronie kłamie, a kto mówi prawdę?
 4. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 5. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 6. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Zgłoszenie jest aktualnie rozpatrywane. Prosimy o cierpliwość! Postaramy się wyjaśnić sprawę jak najszybciej! Pozdrawiamy!
 7. Chińczycy używają ponad 80miliardów pałeczek w ciągu roku
 8. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 9. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 10. 8 kwietnia 96 dzień roku Dzień Pracownika Służby Zdrowia Dzień Bobrów Światowy Dzień Zdrowia Julia, Radosław, Amancjusz, Apolinary, Asynkryt, August, Cezary, Cezaryna, Ema, Emma, January, Julian, Makaria, Maksyma, Perpet, Perpetuus, Walter „We środę po kołaczach, gdy żaba zakuka, już nas zima mrozami pewnie nie oszuka” „Jaka na Julii pogoda, taką Wielkanoc poda.” Słońce Świt: 05:15 Wsch. Sł.: 05:50 Zenit: 12:37 Zach. Sł.: 19:24 Zmierzch: 19:59 Księżyc Zach. Księżyca o 6:30 Wsch. Księżyca o 19:55 Baran
 11. Jaka jest najbardziej ryzykowna rzecz jaką ostatnio zrobiłeś?
Sponsorem szablonu jest Tony
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności