Skocz do zawartości
ADMIN^2

Adik

Administrator sieci

Ostatnia wygrana Adik w dniu 28 Września

Adik ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

4791 Ryczący samiec alfa

O Adik

 • Ranga
  May the force be with you
 • Urodziny 7 Sierpnia

O mnie

 • Imię:
  Adrian
 • Lokalizacja:
  Coruscant
 • Płeć:
  0
 • Ulubiony serwer:
  0

Ostatnio na profilu byli

4395 wyświetleń profilu
 1. Michael Jackson, John Williams, Żabson, Figru
 2. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) I etap podania zaakceptowany! Gratulujemy! Zgłoś się teraz do wyższej administracji ([email protected]+ & Opiekuna) na rozmowę rekrutacyjną jako drugi etap podania! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 3. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) I etap podania zaakceptowany! Gratulujemy! Zgłoś się teraz do wyższej administracji ([email protected]+ & Opiekuna) na rozmowę rekrutacyjną jako drugi etap podania! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 4. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) I etap podania zaakceptowany! Gratulujemy! Zgłoś się teraz do wyższej administracji ([email protected]+ & Opiekuna) na rozmowę rekrutacyjną jako drugi etap podania! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 5. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Propozycja została odrzucona! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 6. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) I etap podania zaakceptowany! Gratulujemy! Zgłoś się teraz do wyższej administracji ([email protected]+ & Opiekuna) na rozmowę rekrutacyjną jako drugi etap podania! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 7. 17/10/2020 Degradacje może przyjmować tylko Wyższa Administracja
 8. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Degradacja została zaakceptowana! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 9. Nick osoby degradowanej: @ Kreick Ranga: Admin Retake Powód: Brak aktywności Decyzja: Administracji SimplyCS
Sponsorem szablonu jest So Sad Tony
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności