Skocz do zawartości

Adik

Redaktor

Ostatnia wygrana Adik w dniu 13 Lutego

Adik ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1 273 Ognisty Wilk

7 obserwujących

O Adik

 • Inne grupy Admin DR+K
 • Ranga
  Elita Światowa
 • Urodziny 7 Sierpnia

O mnie

 • Imię:
  Adrian
 • Płeć:
  0
 • Ulubiony serwer:
  0

Kontakt

 • Steam:
  poprostuadik

Ostatnio na profilu byli

2 191 wyświetleń profilu
 1. Jeżeli mówią, że będzie bezpiecznie, to zaufajmy organizatorom. Dobra robota Łukaszu :))
 2. Dzień po aktualizacji dodającej do Counter-Strike’a naszywki dla agentów Valve przybywa do nas z kolejnymi poprawkami. Tym razem dotyczą one m.in. interfejsu użytkownika oraz Strefy Zagrożenia, chociaż głównym daniem są bez wątpienia modyfikacje wprowadzone do działania anti-cheate’a. Od teraz Trust Factor, czyli wartość określająca to, jak bardzo godnym zaufania graczem jesteśmy, ma mieć większe znaczenie w przypadku matchmakingu. Jednocześnie otrzymaliśmy także możliwość zgłaszania osób, które brały udział w ostatnio rozegranych spotkaniach. Pełną listę nowości zawartych w updacie prezentujemy poniżej: 1. Interfejs użytkownika Został on omówiony przez @ mkL 'a w tym temacie, więc przejdźmy dalej! 2. Strefa Zagrożenia Jest szansa, że w skrzyniach Paradrop zamiast karabinu znajdziemy gigantyczny zapas pieniędzy Włączono wizualny efekt podnoszenia dla niektórych przedmiotów niebędących bronią 3. Anti-cheat Gracze mogą od teraz zgłaszać innych graczy z listy ostatnio rozegranych spotkań pod warunkiem, że demo jest już dostępne w zakładce Oglądaj Dostosowano matchmaking tak, by zwiększyć znaczenie Trust Factora. Gracze z wysokim czynnikiem, którzy doświadczą w przyszłości cheatowania, powinni zgłosić takie przypadki pod adresem [email protected], wpisując w tytule „Cheating in High Trust Matches”. Prosimy o dołączenie linku do waszego profilu Steam oraz informacji na temat rozgrywanego trybu i przybliżonego czasu, gdy odbył się twój mecz Osoby korzystające z Nadzoru powinny napotykać znacznie mniej oczywistych przypadków spinbota 4. MISC zaktualizowano układ tekstur UV w przypadku modelu Desert Eagle’a, by poprawić jego wygląd w menu kupowania dodano poprawki związane z działaniem Panoramy na niektórych procesorach (np. Intel 7740x) naprawiono regresję podglądu modelu MAC-10 w menu kupowania Źródło
 3. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 4. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 5. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 6. Niestety, muszę się w tej kwestii zgodzić Z Thommenem, nie wygląda on szałowo i jest on za bardzo na górze ekranu.
 7. „Przy­jaciel - ktoś, przed kim można głośno myśleć.” -Ralph Waldo Emerson
 8. Co pozwala Ci patrzeć przez ścianę?
 9. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 10. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
Sponsorem szablonu jest Tony
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności