Skocz do zawartości

Oui ^^

Weteran

Wszystko napisane przez Oui ^^

 1. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 2. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 3. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 4. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 5. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 6. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 7. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 8. Nick: oui Pełnione stanowisko: ubt Dlaczego chcesz z niego zrezygnować?: brak chęci, odchodzę od csa Czy w przyszłości chcesz powrócić na stanowisko? Raczej nie chyba że cos sie zmieni
 9. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Gracz zostaje odbanowany! Przepraszamy za kłopot! Mamy nadzieję, że się na nas nie gniewasz. Widzimy się z powrotem na serwerze! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 10. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Zgłoszenie jest aktualnie rozpatrywane. Prosimy o cierpliwość! Postaramy się wyjaśnić sprawę jak najszybciej! Pozdrawiamy!
 11. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Gracz zostaje odbanowany! Przepraszamy za kłopot! Mamy nadzieję, że się na nas nie gniewasz. Widzimy się z powrotem na serwerze! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 12. Okej, dostaniesz unbana, rzeczywiście jest to tylko jedna akcja, bardzo podejrzana wręcz obvious, lecz jest to za mało na bana i mógł być to błąd demka lecz aż tak to one raczej nie nawalają, nie ma co robić sporów. Miłej gry.
 13. Cóż, jeżeli chodzi o to demka aż tak się nie mylą że celownik jest bliżej nóg niż głowy więc sytuacja jest co najmniej dziwna. A celownik idzie dopiero po zabiciu tt. Zaraz wyślę w normalnej.
 14. Jasne, dokładnie chodzi o to. Przesyłam w mp4. Nie jest to flick. IMG_0547.mp4
 15. Dodam, nie chodzi o flick'a z Ak47 tylko ten dziwny strzał z SG na Sadystce, powtarzam, to nawet flick nie był.
 16. Jeszcze nie dostałeś bana, czekałem na twoją odpowiedź żeby zobaczyć co i jak dalej.
 17. Powiem Tobie tak, żadna normalna osoba nie jest w stanie czegoś takiego strzelić, tu nawet flicka nie widać, strzelasz znacznie daleko od głowy a głowa siada. Oczywiście brany jest pod uwagę recoil danej broni, lecz nie jest on tak duży że strzela tak nie dokładnie, a strzały lecą gdzie chcą, tutaj pierwszy strzał leci w głowę. Na każdej prędkości demka to samo więc nie jest to jego wina. Ban jest słuszny pomimo tego że jest tylko jedna podejrzana akcja, która tak naprawdę wkopuje Cię, a raczej oprogramowanie którego używasz. W załączniku filmik w slowmode z akcji. Czekam na twoją odpowiedź w tej sprawie. IMG_0547.MOV
 18. Aktualnie jestem raczej na nie - wiek, wiadomo liczy się też dojrzałość - doświadczenie + podanie + staż na sieci
 19. jakiegoś szarego kota i królika xd
 20. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Zgłoszenie jest aktualnie rozpatrywane. Prosimy o cierpliwość! Postaramy się wyjaśnić sprawę jak najszybciej! Pozdrawiamy!
Sponsorem szablonu jest So Sad Tony
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności