Jump to content
ŁEB NA KARKU

OWLi`

🌟 Head Admin

OWLi` last won the day on November 6

OWLi` had the most liked content!

Community Reputation

32 Excellent

1 Follower

About OWLi`

 • Rank
  Fess

Personal Information

 • Imię:
  Kamil
 • Płeć :
  Mężczyzna/ Man

Moje urządzenia

 • System:
  Android 6.0

Kontakt

 • Steam:
  FreakBeans

Recent Profile Visitors

405 profile views
 1. W związku z informacjami jakie dotarły do członków zarządu SimplyCS, członek ekipy: @ VDS zostaje zdegradowany ze wszystkich obejmowanych przez siebie stanowisk na Simplycs. Pomimo napisanej rezygnacji i wyrażeniu chęci przyszłego powrotu na stanowiska (na mocy rangi Weteran), zarząd sieci wraz z niniejsza degradacją odbiera ten przywilej. Powodem decyzji jest współpraca z siecią konkurencyjną i pełnienie tam funkcji administracyjnej, oraz kłamstwo "braku czasu" w napisanej rezygnacji. Pozdrawiamy @ Administracja SimplyCS
 2. (Wiadomość wygenerowana automatycznie)
 3. Całkiem to taktycznie przemyślałeś. Z mojej strony: Rezygnacja przyjęta. Powodzenia!
 4. W związku z bardzo małą liczbą godzin na serwerze, oraz stosunkowo krótkim stażem na sieci, nie możemy przyjąć Twojego podania w zasadzie na MultiAdmina.
 5. Proszę adminów i osoby na wyższych stanowiskach o zerknięcie na demko i ocenę.
 6. Welcome back Twój wniosek o powrót na stanowisko został rozpatrzony pozytywnie. Jeśli zostałeś przyjęty ponownie jako Admin serwera, zaprosimy Cię na ponowną rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli zostałeś przyjęty na inne stanowisko, napisz temat w dziale Odbierz Rangę. --- [!] W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z administracją sieci!
 7. Ub nie będzie. Zgodnie z taryfikatorem nie ma żadnych ustępstw. Tym bardziej jeśli słyszę, że poleciały upomnienia. Nie mieszajmy tutaj spraw z forum. Reklamowanie się innych sieci u nas na forum to sprawa partnerska, a możliwość reklamy maja tylko te sieci, które taką reklamę na swoim forum również umożliwiają. Natomiast wchodzenie na serwer z pełnym adresem innej sieci nie będzie akceptowane. Pozdrawiamy, @ Administracja SimplyCS .
 8. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Twoja reklamacja złożona została przyjęta do rozpatrzenia. Poczekaj cierpliwie na odpowiedź od supportu. --- [!] Tylko Administracja sieci lub osoby uprawnione mają prawo wypowiadać się w tym temacie!
 9. (Wiadomość wygenerowana automatycznie)
 10. Zmiana wprowadzona w życie ? Dzięki @ Adik za przypomnienie ? W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami ponownie!
 11. Kwestia tego czy to odwołanie można w ogóle rozpatrywać. Tak ciężko było by w 5słowach opisać co tam się na serwerze stało? Niech strony się wypowiedzą.
 12. Dzięki za zgłoszenie ? Naprawię jak tylko znajdę chwilkę czasu! --- [!] Tylko Administracja sieci lub osoby uprawnione mają prawo wypowiadać się w tym temacie!
 13. Temat zostaje zamknięty w związku z naruszeniem praw autorskich przez @ DroX , jednocześnie informujemy, że zostaną wyciągnięte konsekwencje za popełniony czyn.
Sponsorem szablonu jest 👨‍👩‍👧‍👦Tony
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Privacy Policy