Skocz do zawartości

Paweł

Weteran

Reputacja

40 Szczur lądowy II

O Paweł

 • Ranga
  Silver II
 • Urodziny 15.06.2002

O mnie

 • Imię:
  Paweł
 • Lokalizacja:
  Łomża
 • Płeć:
  Mężczyzna/ Man

Kontakt

 • Steam:
  pawelsteam

Ostatnio na profilu byli

238 wyświetleń profilu
 1. Nick: Paweł Pełnione stanowisko: Technik Serwerów Dlaczego chcesz z niego zrezygnować?: Od jakiegoś czasu nie mam w ogóle czasu na sieć. Tak samo było na mojej poprzedniej sieci. Skupiam się głównie na rozwijaniu swoich umiejętności w SM oraz wykonywaniu zleceń na paczki i pluginy. Jedynie miejsce na jakie zaglądam to Go-Code. Czy w przyszłości chcesz powrócić na stanowisko? Prawdopodobnie nie.
 2. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Propozycja została zaakceptowana! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 3. Od nastepnej mapy błąd nie powinien już wystepować.
 4. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Propozycja została odrzucona! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 5. Aktualna budowa tabeli oraz sposób zapisywania w niej danych uniemożliwia mi wykonanie tej propozycji. Musiałbym przerabiać cały sklep.
 6. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Propozycja została zaakceptowana! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 7. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Propozycja została zaakceptowana! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 8. Autorespawn jest już dostępny na serwerze przez 3 pierwsze sekundy od startu rundy.
 9. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Propozycja została zaakceptowana! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 10. Od następnej mapy wszystko będzie działać poprawnie.
 11. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Propozycja została zaakceptowana! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 12. Od następnej mapy na serwerze będą dostępne komendy !hide oraz !hideplayers.
 13. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Propozycja została zaakceptowana! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
Sponsorem szablonu jest Tony
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności