Skocz do zawartości
ŁEB NA KARKU

Tony

Head Admin

Wszystko napisane przez Tony

 1. Aktualizacja //2.21 Zakaz prowokacji.
 2. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Skarga została odrzucona! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 3. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Propozycja została odrzucona! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 4. Aktualizacja 07.08.2020 // 3.14 TT Nie może przejąć kontrolii w (!lr) nad CT! // 3.15 Zakaz spamienia na [email protected] oraz zakaz pisania niepotrzebnych rzeczy
 5. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Skarga została odrzucona! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 6. @ chiken kto jest twoim świadkiem, i podeślij mi nagranie.
 7. Moim zdaniem lepiej by było dać do sklepu forumowego vipa.
 8. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Skarga została przyjęta! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 9. Chiken otrzymuje ct bana na 20 rund.
 10. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Skarga została odrzucona! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 11. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Skarga została odrzucona! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 12. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Skarga została odrzucona! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 13. Tak jak @ SMK pomógł i rozpisał demko mniej-więcej, od dłuższego czasu nie dość, że prowokowałeś innych graczy to też obrażałeś ich i mogło się to zamienić w kłótnię. 17. Komunikacja: Zakaz prowokowania (czyli zakaz pisania m.in: ez, essa, łatwo itp). Jeśli gracz sprowokuje innego gracza/admina w inny chamski sposób również może otrzymać kare. Prowokowałeś graczy chamsko i gag się należy Co do kicka, za afk generalnie Administrator nie powinien kickować za tego afka, ponieważ jest plugin, ale jeśli pomylił się o 4 sekundy to nic takiego i można przymknąć oko. Admin to nie robot, tylko człowiek i też ma prawo się pomylić.
 14. @ exon Odwołaniem zajmie się Ubt, albo Własciciele serwera, ale jeśli Administrator ma podejrzenia co do twojej czy kogoś innego gry, ma prawo Cię zbawnować. Admin to nie robot, tylko człowiek i też ma prawo się pomylić. Choć nie powiem dziwne, że tak szybko Cię zbanował.
 15. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Zgłoszenie jest aktualnie rozpatrywane. Prosimy o cierpliwość! Postaramy się wyjaśnić sprawę jak najszybciej! Pozdrawiamy!
 16. @ PlayerEs Odwołaniem zajmie się Ubt, albo Własciciele serwera, ale jeśli Administrator ma podejrzenia co do twojej czy kogoś innego gry, ma prawo Cię zbawnować. Admin to nie robot, tylko człowiek i też ma prawo się pomylić. Z tym powodem aim, może się pomylił i dał inny powód, tak jak napisałem poczekamy na werdykt Ubt.
 17. Nick: Tony Urlop/Nieobecność: Urlop Od kiedy/ do kiedy: Do piątku Powód: Pobyt w Szpitalu
 18. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) I etap podania zaakceptowany! Gratulujemy! Zgłoś się teraz do wyższej administracji ([email protected]+ & Opiekuna) na rozmowę rekrutacyjną jako drugi etap podania! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 19. Po 1 @ David , jeśli przeklinasz lub wyzywasz to łamiesz regulamin, nie ważne czy innym to odpowiada czy nie. Po 2 @ muody misza nie powinieneś dawać komuś kary, jeśli nawet tego sam nie widziałeś. Pozdrawiam, Tony.
 20. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 21. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 22. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 23. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 24. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 25. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
Sponsorem szablonu jest Tony
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności