Skocz do zawartości

Mult!K!LL

Redaktor

Reputacja

236 Bardzo dziki harcerzyk

2 obserwujących

O Mult!K!LL • Ranga
  Silver Elite Master
 • Urodziny 3 Października

O mnie

 • Imię:
  Franek
 • Lokalizacja:
  Lubelskie, Deblin
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Ulubiony serwer:
  Areny 1v1

Ostatnio na profilu byli

1 298 wyświetleń profilu
 1. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 2. 1. Szwecja ma więcej McDonaldów na osobę niż jakikolwiek inny kraj w Europie. 2. Szwajcaria zabrania spóźnionej wizyty w łazience i spłukiwania wody w toalecie po godzinie 22:00 w celu uniknięcia hałasu. 3. W Europie mówi się w ponad 200 językach. 4. Apple ma więcej pieniędzy niż amerykański skarb państwa. 5. Stany Zjednoczone mają najwyższy wskaźnik rozwodów na świecie.
 3. Dziś wylosowanym przez koło fortuny tematem jest X czy Y! Tworzymy własne trzy typy: 1. Jakie czynności bardziej wolimy wykonywać? 2. Który z dwóch przedmiotów jest ciekawszy? 3. Z którą z wybranych osób mamy lepszy kontakt? Zaczynajmy więc! 1. Grać w CSa czy pójść na dwór? 2. Książki czy filmy dokumentalne? 3. @ lukash czy @ em ka el
 4. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 5. Dziś wylosowanym przez koło fortuny tematem jest Fuck/Marry/Kill! Nie ma co gadać, przechodzimy do zabawy! Moje typy to: @ lukash @ Sadystka @ em ka el
 6. @ NeVerV2 @ Jacob^^ @ PAK @ kezitoBocik12 @ Z0m1aRaczunia retake STEAM_0:0:553506282
 7. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 8. Dziś wylosowanym przez koło fortuny tematem jest Co byś zmienił w osobie wyżej? Ta zabawa pozwoli nam poznać opinie o sobie z perspektywy innych użytkowników. Pamiętajmy, że mamy za zadanie pokazać co dana osoba robi źle i jak może swój błąd naprawić! Zaczynajmy więc:
 9. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 10. Dziś wylosowanym przez koło fortuny tematem jest Nigdy przenigdy! W tej zabawie każda osoba która wykonywała choć jedną z czynności wypisanych wyżej, musi dać serducho osobie która ją trafiła po czym wypisać swoje "nigdy przenigdy". Rozpoczynam ja: Nigdy przenigdy nie piłem kawy.
 11. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Temat został zamknięty! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
Sponsorem szablonu jest So Sad Tony
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności