Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. *NIE ŻYJE* Regg1n: ez :( papa misiu
 3. HaeS

  Rezygnacja

  Hehe jedziemy z tematem:)))))) W sumie dobrze że tu degrada dostałem bo patrząc co tu się odwala to lekkie XD Że reggin rezygnuje to już trzeba się naprawdę postarać! Gratulacje!!! 🥳🥳🥳 Max pół roku i adminowac będą tu właściciele i dzieci 10 lat na pustych serwerach 🥳 WHO IS NEXT?
 4. Adik

  Rezygnacja

  Przykro, lecz to twoja decyzja. 3maj się byqu
 5. c3bulv

  Rezygnacja

  Dziękujemy, chociaż troszkę smuci mnie twój komentarz po tym jak dogadaliśmy się w twojej sprawie dosłownie pare dni temu. Powodzenia na swojej przyszłej drodze.
 6. Dzisiaj
 7. Dziękujemy @ Regg1n RETAKE
 8. no coz... dobry z niego rekinek byl ;c szczery, dobrze chcial, serwera pilnowal, a tu ch*** wielki i bombelki i opiekun znika ;c ajjj unluko no ;/ powodzenia rekinku gdzie indziej !
 9. Nick: Regg1n Pełnione stanowisko: Opiekun retake Dlaczego chcesz z niego zrezygnować?: Brak możliwości współpracy między właścicielem, brak obecnych pomocników (adminów), brak możliwości do prowadzenia stanowiska admina i opiekuna gdy co kawałek wchodzę siedzę jako jedyny administrator (oprócz wieczorów gdzie w tym samym momencie siedzi cała administracja) Czy w przyszłości chcesz powrócić na stanowisko? TAK/NIE Napewno nie na stażu tych właścicieli.
 10. Wczoraj
 11. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 12. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 13. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 14. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 15. Jestem za propozycją gracza serwera Retake
 16. 1. Nick: W1NZ 2. Czego dotyczy propozycja: Zmienienie de_cache na de_nuke na serwerze Retake 3. Dlaczego chcesz byśmy to wprowadzili? - Ponieważ cache nie znajduje się w aktywnej puli map turniejowych i jest słabo zoptymalizowany, a nuke to bardzo fajna mapa i myślę, że nie tylko ja wolałbym ją zobaczyć zamiast Cache na serwerze 4. Pomoce : Link do aplikacji/wtyczki/inne
 17. Mam dużo pieniędzy i fajne auto
 18. Nie ma osoby na świecie która chociaż raz nie skłamała
 19. Każda kłamie, dziewczyny zawsze tak robią :c
 20. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Urlop został przyznany! Wypocznij, a potem wracaj do nas! Jeśli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, powiadom administrację! Pozdrawiamy!
 1. Załaduj więcej aktywności
Sponsorem szablonu jest Tony
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności